Satış

Biohort ürünlerini direkt bizden veya yetkili bayilerimizden tedarik edebilirsiniz.  

Fiyatlar web sitemizin ilgili sayfasında bulunmaktadır. Fiyatlar ile ilgili daha detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Teslimat ve Kurulum

İstenildiği takdirde, sipariş edilen ürünü doğrudan adresinize teslim edebiliriz. Verilen adresin kamyonet erişimi için uygun olması gerekmektedir. Teslimat ücretlerine dair bilgiyi bireysel danışmanınızdan öğrenebilirsiniz.

Biohort ürünleri resimli kurulum kılavuzu sayesinde ve kolaylıkla saatler içinde kurulabilir. Ancak siz yine de ürününüzün kurulumunu profesyonel ekibimizin yapmasını talep ederseniz, size memnuniyetle yardımcı olabiliriz.  Kurulum ücretlerine dair bilgiyi bireysel danışmanınızdan öğrenebilirsiniz.

Standart ürünleri sipariş aldıktan sonra stok durumuna göre en fazla 3 hafta içinde teslim ediyoruz. Sipariş üzerine üretilecek özel çözümler için teslim süresi yaklaşık olarak 4-6 hafta arasındadır.

Hayır, tüm Biohort ürünleri oluklu mukavva kutularda paketlenmiştir ve kurulum gerektirir.

Ürünü teslim alırken lütfen şunlara dikkat edin:

•    Doğru renk ve boyut mu?

•    Teslimat eksiksiz mi?

•    Ambalaj üzerinde herhangi bir hasar var mı?

Boyutlara bağlı olarak, tüm paketler taşınmasını kolaylaştırmak için saplar veya kulplarla donatılmıştır. Paketlerin en az iki kişi tarafından taşınmasını öneriyoruz.

Ürüne bağlı olarak, değişmekle birlikte bir paketin ağırlığı 73 kg’a kadar çıkabilir.

Her Biohort ürünü ayrıntılı montaj talimatlarıyla birlikte teslim edilir. Europa, AvantGarde ve Highline Garden Sheds için, montaj talimatları 3 no’lu kutuda bulunmaktadır. Gerekli montaj talimatlarını her zaman bizlerden de temin edebilirsiniz.

Teslim edilen malların eksiksiz olup olmadığını lütfen kontrol edin (boyut, renk, hasar belirtileri). Kurulum için yeterli alan ve yardımın mevcut olduğundan emin olun. Lütfen resimli montaj talimatlarını kurulum öncesinde okumak için zaman ayırın!

Temel gereksinim tamamen düz ve yatay bir kurulum alanıdır!

Ambalajı talimatlara uygun olarak açın.

Lütfen saç metal parçalarını çizilmelere karşı koruyun.

Montaj esnasında lütfen eldiven takın - parçaların keskin kenarları olabilir

Dış mekan için uygun yalıtım macunu veya silikondan bahsedilmektedir. Yalıtım malzemesinin asetik asit içermemesi önemlidir. Uygun malzemeler yapı marketlerden temin edilebilir.

Düz, yatay bir alan, kulübenin konumlandırılması için kesinlikle gereklidir! Ancak eğimli alanlarda kurulum çözümleri için lütfen zemin temel önerileri sayfamıza göz atınız.

Güvenlik

Bahçe kulübelerimizin çatısı son derece sağlam ve 150 kg / m²'ye (CasaNova 215 kg / m²) kadar olan kar yüklerine dayanıklıdır.

Fırtınalı havalarda hasarları önlemek için, tüm Biohort ürünleri, orijinal bağlantı parçaları ve tedarik edilen montaj parçaları kullanılarak mutlaka zemine sabitlenmelidir. Biohort, fırtınaya mukavim ankraj yetersizliğinden kaynaklanan hasarlar için her türlü sorumluluğu reddeder.

Çoğu Biohort depolama çözümü, kilitlenebilir kol, silindir kilit veya silindir kilidine sahip bir kapı ile donatılmıştır.

Bir Biohort bahçe kulübesi / bahçe dolabı / saklama sandığı bu nedenle "kilitlenebilir konteynır" olarak tanımlanabilir ve içindekiler hırsızlığa karşı belirlenen bir değere sigortalanabilir. Elbette kilitli Biohort ürünleri bile belirli bir kuvvetle açılabilir. Hırsızlığa karşı en yüksek güvenlik, "HighLine", "AvantGarde" ve “CasaNova” bahçe kulübelerinde mevcuttur.

Bakım

Malzemelerin yüksek kalitesi ve özenli imalatlarından ötürü, Biohort ürünlerinin bakımı neredeyse hiç gerekli değildir. Kilit ve menteşeleri yılda bir kez yağlayın. StoreMax'ın kepenk kılavuzlarını düzenli olarak temizleyin. Silikon sprey ile yağlayın. Ürünler iklim ve çevre etkilerinden dolayı kirlenirse, yalnızca su ve Biohort CleanLine evrensel temizleyiciyi kullanın. En az 10 cm'lik bir mesafe bırakarak hiçbir buharlı temizleyici kullanmadığınız sürece, yüksek basınçlı bir yıkama aleti kullanmak da mümkündür. (Maksimum basınç yaklaşık 80 bar) Boyalı yüzeyin korunması için boyalı yüzeyi iklimsel ve çevresel etkilerden en iyi şekilde koruyan Biohort CleanLine korumasını öneriyoruz. Çizik meydana gelmesi durumunda, etkilenen yerleri vernikleyin. Önemli: Tuzlu ve / veya kumlu hava, agresif temizleyiciler, gübreler ve diğer kimyasal maddeler (asla kapağı açık olarak kimyasal ürünleri depolamayın) lake boyalı ve çinko yüzeye saldırabilir ve pas hasarlarına neden olabilir. Bu gibi durumlarda garanti geçerli olmayabilir.

Teknoloji

Biohort bahçe kulübeleri, 30 yılı aşkın süredir kalitelerini kanıtlamıştır. Sıcak daldırma galvanizli, poliamid kaplı çelik levha, dünyaca ünlü Avusturyalı Voestalpine çelik fabrikaları tarafından tedarik edilmektedir. Mercedes-Benz, BMW ve Audi gibi birinci sınıf otomobil üreticileri, yıllarca "Voestalpine çeliği" nün yüksek kalitesine güveniyorlar. Bu nedenle, müşterilerimize korozyona karşı 20 yıllık bir garanti verebilmemizin iyi bir nedeni vardır. Bazı bileşenler alüminyumdan yapılmıştır, bu da ağırlıktan önemli bir tasarruf ve uzun ömür sağlar.

Havalandırma, metal tavan panelleri ile tavan destekleri arasında bulunan 11 mm genişliğinde yarıklar veya gizli havalandırma yarıkları ile sağlanmaktadır. Sürekli bir hava akışı sayesinde dolaşım sağlanır.