Life in Garden Hakkında

Bahçe Kulübeleri

LIFE IN GARDEN hikayemiz, bahçede vakit geçirmenin tarifsiz keyfini yaşamımızın bir parçası haline getirme isteğimizle başladı. Bahçe, teras veya balkon gibi dış mekanlarda geçirilen keyifli vakitler ortak sevdamızdı. Sonra günün birinde bir baktık ki bahçe ile ilgili işler peşinde koşmaya da başlamışız.

İnsan bahçede kendini doğaya daha yakın hisseder ve doğanın görsel büyüsü hiç bozulmasın ister. Biz de -bu estetik beklentiyi karşılamanın birinci adımı bahçenizin veya terasınızın düzenli olmasıdır- dedik ve kolları sıvayıp pırıltılı bir Avusturya markası olan Biohort’u sizlere getirdik.


Biohort Hakkında

Biohort ‘’bahçede yaşam’’ demektir.

* bios = yaşam ( Yunanca )  hortus = bahçe ( Latince )

Konusunda uzman ve tecrübeli çalışanlarıyla Avusturya merkezli imalatçı bir firma olan Biohort, ürettiği bahçe kulübeleri ile 35 yılı aşkın bir süre boyunca kalitesini kanıtlamıştır.

Biohort ürünleri size her zaman birinci sınıf kalite, fonksiyonellik ve güvenlik sunar.

Ürünlerinin imalatında yalnızca en iyi kalitede malzemelerden yararlanmayı ilke edinen Biohort, bu ürünlerin çoğunun ana malzemesi olan çeliği, seçkin Alman otomobil üreticilerinin de güvendiği Avusturya ve Almanyadaki dünyaca ünlü çelik fabrikalarından temin etmekte ve bu sayede müşterilerine gönül rahatlığıyla aşınmaya karşı 20 yıl garanti vermektedir.

Biohort müşterileri bilhassa depolama çözümlerinin dayanıklılığını ve bakım gerektirmemesini takdir etmektedir.

Gelişmiş tasarımı ve üretim sürecinde gözetilen yüksek Avusturya kalite standartları, Biohort’un size yıllar boyu memnun kalacağınız ürünler yaratmasını sağlamaktadır.

Sizin sürekli memnuniyetiniz, her zaman için Biohort’un en öncelikli hedefidir.

Karar vermekte zorlanıyor musunuz?