Güvenlik / Sağlamlık

 • Silindir kilitli kilitleme mekanizması

  2 ya da 3 yönlü kilitleme mekanizması ürüne izinsiz girişi engeller. Ürünlerimiz Avusturya’nın en yüksek kalite standartlarına uyacak şekilde yapılmıştır.

 • Sağlamlık

  Biohort bahçe kulübeleri ucuz fiyat sunan üreticilere göre iki kat daha kalın çelik levhadan üretilir. Kulübelerimizin üstün sağlamlığı da bu nedene dayanmaktadır. (kulübelerimiz 150 kg/m2’ye kadar kar yükünü̈ taşır, CasaNova® için bu değer 215 kg/m²’dir.)

  Yüksek maliyetli malzeme kullanımı, alüminyum profillerin ve paslanmaz çelikten dişli vidaların kullanımı da ürünlerimizin dayanıklılığına katkıda bulunmaktadır.

 • 150 km/h hıza kadar fırtınalara dayanıklıdır.

  Ürünlerimizin gelişimindeki mükemmellik rüzgar tünelinde yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

  İspatlanmış gerçek! Biohort bahçe kulübelerinin geçerli sağlamlığı, yetkili bağımsız araştırma kurumları ve Avusturya’daki Viyana Rail Tec Arsenal enstitüsüne ait rüzgar tünellerinde yapılan zorlu testler sonrasında kanıtlanmıştır.

 • Bofor Rüzgar Iskalası, Seviye 12

  Biohort bahçe kulübeleri, Bofor Rüzgar Iskalasında en şiddetli rüzgar seviyesi olan 12. seviyede dahi mukavemet gösterir. Bu rüzgar şiddeti, ortalama 150 km/h hıza denk gelmektedir.

  Bu sayede muhtemel bir kasırga anında bile endişe duymanıza gerek kalmaz. Güvenli bir şekilde zemine bağlanmış Biohort ürününüz yerinde sağlam bir şekilde kalacaktır.

 • 150 km/h hıza kadar fırtınalara dayanıklıdır.

  Biohort tarafından kullanılan polyamid emaye ile kaplanmış sıcak daldırma çelik levha ateşe dayanıklıdır. (EN 13501-1 ‘’A1 sınıfı’’ standartlarına uygun olarak)

  Bu sayede Biohort ürününüzü yüksek yangın riski taşıyan bölgelerde dahi (kamp alanları yakınında, yeraltı otoparklarında vs.) en güvenli şekilde kullanırsınız.